Strona główna
Wydarzenia
Nasza historia...
Chórzyści
Dyrygentka
Parafia
Osiągnięcia
Teksty piosenek
Multimedia
Galeria zdjęć
Księga gości


NAPISZ DO NAS


WYDARZENIA ...


Hajnowskie spotkania z kolędą prawosławną 2007

W dniach 11 i 12 stycznia 2007 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się koncerty kolęd w ramach "Hajnowskich  spotkań z kolędą prawosławną". Tegoroczne spotkania kolędnicze zorganizował Dekanalny Instytut Kultury Prawosławnej w Hajnówce oraz Hajnowski Dom Kultury przy współpracy Stowarzyszenia "Miłośnicy Muzyki Cerkiewnej"  Parafii Prawosławnej Św. Trójcy oraz doradcy metodycznego ds. nauczania religii prawosławnej w Hajnówce.

W przeglądzie kolęd udział wzięły chóry, zespoły dziecięce  i młodzieżowe z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, miejskich oraz gminnych ośrodków i domów kultury, chóry parafialne i inne z Powiatu Hajnowskiego, Bielska Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Białorusi oraz Ukrainy.

Na tegorocznych "Hajnowskich spotkaniach z kolędą prawosławną" w dniu 12 stycznia 2007 roku wystąpiły chóry RAMONKA i ZARANOCZKA z parafii prawosławnej w Łosince pod dyrekcją Marii Radczuk. Chór RAMONKA zajął w swojej kategorii II miejsce.

W koncercie wziął także udział nowy chór Narwiańskiego Ośrodka Kultury prowadzony przez Annę Petrovską, który zajął w swojej kategorii III miejsce.

Chór Ramonka - Czto za radist (18,2 MB)

Chór Zaranoczka - W Wyszynie Niebiesnoj (7,7 MB)

Z uwagi na duże rozmiary plików video zaleca się odtwarzanie nagrania
po wcześniejszym zapisaniu na dysk twardy komputera.


GALERIA ZDJĘĆ...


Wstecz Strona główna Dalej
 

Chór RAMONKA - Łosinka 17, 17-210 Narew, tel. 085 681-50-06                                                                 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE