Strona główna
Wydarzenia
Nasza historia...
Chórzyści
Dyrygentka
Parafia
Osiągnięcia
Teksty piosenek
Multimedia
Galeria zdjęć
Księga gości


NAPISZ DO NAS


WYDARZENIA ...


Piosenka Białoruska 2008 - Koncert Galowy

W dniu 23 lutego 2008 roku w hali KS Włókniarz w Białymstoku odbył się Koncert Galowy XV edycji festiwalu Piosenka Białoruska 2008. Na scenie zaprezentowało się publiczności blisko 30 laureatów tegorocznej edycji festiwalu oraz goście z Białorusi. Na zaproszenie organizatorów w gali uczestniczyli m.in. przedstawiciele białoruskich resortów kultury i edukacji, podlascy parlamentarzyści i samorządowcy oraz dostojnicy cerkwi prawosławnej.

W koncercie wystąpił zespół Ramonka z Łosinki pod kierownictwem Marii Radczuk, który zajął w swojej kategorii I miejsce. Zespół zaśpiewał piosenkę "Zacwiła w łuzie łaza".

Podczas tegorocznej gali wystąpiły także dwa inne zespoły z Gminy Narew. Przed publicznością wystąpił zespół Art-Pronar z Narwi pod dyrekcją Jana Snarskiego (II miejsce) oraz rodzinne trio z Makówki prowadzone przez Annę Petrovską (I miejsce).

Gościem specjalnym, który wystąpił podczas tegorocznego koncertu galowego był białoruski zespół "Świato" z Mińska.

GALERIA ZDJĘĆ


Wstecz Strona główna Dalej
 

Chór RAMONKA - Łosinka 17, 17-210 Narew, tel. 085 681-50-06                                                                 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE