Strona główna
Wydarzenia
Nasza historia...
Chórzyści
Dyrygentka
Parafia
Osiągnięcia
Teksty piosenek
Multimedia
Galeria zdjęć
Księga gości


NAPISZ DO NAS


WYDARZENIA ...


Nagrania do nowej płyty Ramonki

W dniach 4 i 10 września 2010 roku w „Studiu Dobrego Dźwięku” w Białymstoku pod nadzorem Pana Andrzeja Brańskiego odbywały się nagrania do najnowszej płyty chóru Ramonka. Płyta pod tytułem „Z pieśniaj praz życcio” została nagrana w ramach projektu „Wydanie płyty CD amatorskiego chóru Ramonka” realizowanego przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku oraz przy pomocy Lokalnej Grupy Działania „Puszcza Białowieska”. Na krążku zostało uwiecznionych 15 utworów związanych z licznie zamieszkującą na Podlasiu mniejszością białoruską, ukraińską i rosyjską.

Ciągłe ośmiogodzinne śpiewanie potrafi być nużące, jednak nie miało to wpływu na to aby nagrania przebiegały w bardzo miłej i wesołej atmosferze, co niewątpliwie było spowodowane różnorodnością i oryginalnością wykonywanych pieśni. Wszyscy starali się wczuwać w wykonanie tak, aby każdy utwór brzmiał idealnie.  Płyta dzięki współczesnej aranżacji oraz melodyjności bez wątpienia nie jednego słuchacza wprawi w taneczny klimat, co będzie dla zespołu największą nagrodą.

Opracowanie materiału - Ula Filipowicz

GALERIA ZDJĘĆ


Wstecz Strona główna Dalej
 

Chór RAMONKA - Łosinka 17, 17-210 Narew, tel. 085 681-50-06                                                                 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE